Ungdomsprester

Fra 1990-tallet fikk NUK faste ungdomsprester for organisasjonen. Disse har gjort en stor og betydeliog innsats for barn- og unges åndelig søken.

  • P. Andreas Rupprecht 1. september 2016
  • p. Duc Khiem Nguyen 15. august 2013 -1. september 2016
  • p.Andreas Rupprecht 1. februar 2007 – 20. september 2010 (deltid)
  • p.Y Pham 1. januar 2004 – 1. september 2006 (deltid)
  • p.Erik Ruud 1. januar 2001- 31. desember 2003 (deltid)
  • p.Sigurd Markusen 10. aug. 1996 – 31. desember 2000 (deltid)
  • p.Rolf K. Bowitz 1994-1996 (deltid)
  • p.Claes Tande 1988-1994 (ubesatt / åndelig rådgiver)
  • p. Andrzej Kosciukiewicz 1992-1996 (nord)
  • p.Andreé Bialk 1989 – 1991 (nord)
  • p.Sislaw Chmiel 1988-1989 (nord)
  • p.Heinz-Josef Catrein 1988-2000?
  • p.Rolf Rollefsen 1990-1992 (sør)
  • p.Janusz Fura 1988-1989(sør)
  • p.Brian McNeil 1988-1991 (øst)
  • p.Rolf K. Bowitz 1988-1992 (vest)
  • p.Rory Mulligan 1. september 1979- 1. september 1988(deltid)
  • p.Rudi Kessel 1. september 1971- 1. september 1979 (heltid)
  • p.Arne Gerritsma 1965?-1972 (deltid)
  • p.André Haeck 1957-1965?
  • p.Ivar Hansteen Knutsen 1947-1957